The Game | istanbul'un en kapsamlı oyun salonu

The Game, oyun severler için özel olarak tasarlanmış tam donanımlı bir oyun evi. Şişli Point Hotel’in bünyesinde hizmet veren mekanda profesyonelleri baştan çıkartabilecek her türlü oyun mevcut. Üyelik sistemi ile dahil olunan The Game komünitesinde özel gecelerde kostümlü ve dj’li partiler işin eğlence boyutunu arttırıyor. Buraya bir göz atın, öneriyoruz...!

"The Game VIP servisli bir dijital oyun mekanıdır. Oyun sektörü bir endüstri olarak çok fazla benimsenmemişti Türkiye'de şimdiye kadar… fakat biz bunun tam aksini göstermek istiyoruz The Game'de. Burada bir motivasyon eğitim toplantısı yapılabildiği gibi gruplar gelip kareoke odalarında hem bir yandan içkilerini içip hem de kimseyi rahatsız etmeden, komşu uyandı mı, çocuk uyandı mı derdi olmadan tepinebiliyorlar sabaha kadar. 20 kişi karşılıklı oynayabileceğiniz savaş oyunlarından, hep birlikte sinema bilginizi test eden 3D oyunlarına kadar her türlü şeyi sunuyoruz biz burada. Spor oyunları, savaş oyunları, turnuva oyunlarımız var. Ama onun yanında çok eğlenceli farklı oyunlarımız da var. The Game'de sunduğumuz bütün hizmetleri biraz daha hap versiyonunu bulabilirsiniz VIP odalarda… Minibar'dan maç yayınlarına kadar herşeyi sunabiliyoruz biz bu VIP odalarında. The Game kendi mutfağı kendi barına sahip olan bir işletme. Dolayısıyla içerideyken tam teşekküllü bir restorandan alacağınız bütün hizmetleri alabiliyorsunuz. Sadece üyelerine hizmet veren bir mekan. Hem işin heveslileri hem de farklı bir eğlence tipi arayan kişiler The Game'i tercih ettiler. Otel misafirlerimiz kullanabiliyorlar. Dışarıdan parti organizasyonu yapmak isteyenler kullanabilir The Game'i. Bizim tematik partilerimiz çok keyifli geçiyor burada… Bir ortaçağ partisi yaptık.  Halloween partisi yaptık. Zombie's Night Out partisi yapmıştık. 80'lerden çıkma müzikleri çaldık. O döneme dair VHS filmleri gösterdik. Dolayısıyla The Game oyun kavramının sunduğu bütün alt kültürleri barındırıyor içerisinde."

Yapımcı & Yönetmen : Deniz Gül & Gizem Elçi

The Game VIP servisli bir dijital oyun mekanıdır. Oyun sektörü bir endüstri olarak çok fazla benimsenmemişti Türkiye'de şimdiye kadar… fakat biz bunun tam aksini göstermek istiyoruz The Game'de. Burada bir motivasyon eğitim toplantısı yapılabildiği gibi gruplar gelip kareoke odalarında hem bir yandan içkilerini içip hem de kimseyi rahatsız etmeden, komşu uyandı mı, çocuk uyandı mı derdi olmadan tepinebiliyorlar sabaha kadar. 20 kişi karşılıklı oynayabileceğiniz savaş oyunlarından, hep birlikte sinema bilginizi test eden 3D oyunlarına kadar her türlü şeyi sunuyoruz biz burada. Spor oyunları, savaş oyunları, turnuva oyunlarımız var. Ama onun yanında çok eğlenceli farklı oyunlarımız da var. The Game'de sunduğumuz bütün hizmetleri biraz daha hap versiyonunu bulabilirsiniz VIP odalarda… Minibar'dan maç yayınlarına kadar herşeyi sunabiliyoruz biz bu VIP odalarında. The Game kendi mutfağı kendi barına sahip olan bir işletme. Dolayısıyla içerideyken tam teşekküllü bir restorandan alacağınız bütün hizmetleri alabiliyorsunuz. Sadece üyelerine hizmet veren bir mekan. Hem işin heveslileri hem de farklı bir eğlence tipi arayan kişiler The Game'i tercih ettiler. Otel misafirlerimiz kullanabiliyorlar. Dışarıdan parti organizasyonu yapmak isteyenler kullanabilir The Game'i. Bizim tematik partilerimiz çok keyifli geçiyor burada… Bir ortaçağ partisi yaptık.  Halloween partisi yaptık. Zombie's Night Out partisi yapmıştık. 80'lerden çıkma müzikleri çaldık. O döneme dair VHS filmleri gösterdik. Dolayısıyla The Game oyun kavramının sunduğu bütün alt kültürleri barındırıyor içerisinde.

MEKAN BİLGİLERİ

Adres: Yıldız Posta Cad. No: 29 Şişli, İstanbul
Telefon: +90 212 337 30 80
Websitesi: www.thegame.com.tr

YORUM YAP