Sultan Terlik | geleneksel el yapımı terlikler

Nişantaşı’ndaki ufak dükkanda yer alan geleneksel terlikler Sultan’a göre! Rahatlık ve ayak yatağına uygun ve sağlam bir şekilde tutması için elde dikilmiş tasarımlar özel siparişe uygun da yapılıyor. Başka yerde bulunmayan eski usul tasarımlar ve ökçeli terliklerle tanışmaya buyurun!

"Burası Sultan Terlik. A'dan Z'ye bütün ürünlerimiz kendi atölyemizden imal edildiğinden, istediğiniz renkte ürünü bizde bulabilirsiniz. Bu terliklerin içinin yastıklı olması... kişiye özel terlikler... Nasıl diyeyim size... Ayağınızın tamamen taban şeklini alıyor. Tam ortapedik terlikler ve komple el dikişi. Bu da; beş pont dediğimiz yani doktorların vermiş olduğu ökçe. Bunlar hiçbir yerde yok, bizim kendi özel modellerimiz. Özelliği bu. Bunların üstü keçe, içleri olduğu gibi hakiki deri."

Burası Sultan Terlik. A'dan Z'ye bütün ürünlerimiz kendi atölyemizden imal edildiğinden, istediğiniz renkte ürünü bizde bulabilirsiniz. Bu terliklerin içinin yastıklı olması... kişiye özel terlikler... Nasıl diyeyim size... Ayağınızın tamamen taban şeklini alıyor. Tam ortapedik terlikler ve komple el dikişi. Bu da; beş pont dediğimiz yani doktorların vermiş olduğu ökçe. Bunlar hiçbir yerde yok, bizim kendi özel modellerimiz. Özelliği bu. Bunların üstü keçe, içleri olduğu gibi hakiki deri.

MEKAN BİLGİLERİ

Adres: Hak Pasajı No:15/38 Nişantaşı, İstanbul
Telefon: +90 212 225 28 09

YORUM YAP