Nr. 39 | istanbul'da el yapımı rengarenk ayakkabılar

Ayakkabıların çok renkli masalsı hikayesi Nişantaşı’ndaki Nr.39’da. Farklı şekiller, kumaşlar, tasarımlarıyla herhangi bir ayakkabıcı olmaktan çıkan bu mekanda hiçbir ayakkabı rafı gereğinden uzun işgal etmiyor. Her geldiğinizde yeni bir keşif, yeni bir karakterle karşılaşabilirsiniz. Sıra dışı olmak isteyenlerin için biçilmiş kaftan!

"2006 yılının Ekim ayında başladık. Kendimiz koleksiyon hazırlıyoruz. Artık ısmarlama yapmayı bıraktık. Ama çok sıra dışı ayakkabılar yapıyoruz. Çok renkli ayakkabılarla öne çıkıyoruz. Derinin dışında diğer materyallerle de çalışıyoruz. İpek, kumaş, saf ipek… Tülle çalışıyoruz. Bazen, köseleyi sadece ayakkabının tabanında değil, üstünde de kullanıyoruz. Ocak'ta, Şubat'ta sezon açıp da Temmuz, Ağustos sonuna kadar bulabileceğiniz bir ayakkabı çeşidi yok burada. Devamlı devinim halinde ürünler. Bu bizi aslında dinamik bir marka kılıyor."

Yapımcı & Yönetmen : Deniz Gül & Gizem Elçi

2006 yılının Ekim ayında başladık. Kendimiz koleksiyon hazırlıyoruz. Artık ısmarlama yapmayı bıraktık. Ama çok sıra dışı ayakkabılar yapıyoruz. Çok renkli ayakkabılarla öne çıkıyoruz. Derinin dışında diğer materyallerle de çalışıyoruz. İpek, kumaş, saf ipek… Tülle çalışıyoruz. Bazen, köseleyi sadece ayakkabının tabanında değil, üstünde de kullanıyoruz. Ocak'ta, Şubat'ta sezon açıp da Temmuz, Ağustos sonuna kadar bulabileceğiniz bir ayakkabı çeşidi yok burada. Devamlı devinim halinde ürünler. Bu bizi aslında dinamik bir marka kılıyor.

MEKAN BİLGİLERİ

Adres: Süleyman Nazif Sok. No:33 Nişantaşı, İstanbul
Telefon: +90 212 241 40 59
Websitesi: www.nr39.com

YORUM YAP