Muskat | özel sipariş fransız usulü pasta yapım atölyesi

Fransız usulü butik bir pastane olan Muskat, özel davetleriniz için ısmarlama yapım pastalara ve tatlılara yer veriyor. İçlerinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan bu tatlı ve pastalarla kendimizi şımartıyoruz.

"Pasta üzerine çalışıyoruz. Tatlı-tuzlu kurabiye... Sabahları, günlük satışta açma, poğaça... Tabii en çok üzerinde durduğumuz konu butik pastacılık. Özel tasarım pastalar yapıyoruz. Kurabiyeler yapıyoruz. Düğünlere, doğumgünlerine, baby shower'lara şeker hamuru kaplı üzeri üç boyutlu figürlü pastalar yapıyoruz. Fransız tipi çalışıyoruz. Kesinlikle katkı maddesi kullanmıyoruz. Pastalarımızı siyah ya da beyaz çikolatayla çalışıyoruz. Hiç krem şanti yok içlerinde. Biz insanların hayallerindeki pastaları gerçeğe dönüştürüyoruz."

Yapımcı & Yönetmen : Deniz Gül & Gizem Elçi

Pasta üzerine çalışıyoruz. Tatlı-tuzlu kurabiye... Sabahları, günlük satışta açma, poğaça... Tabii en çok üzerinde durduğumuz konu butik pastacılık. Özel tasarım pastalar yapıyoruz. Kurabiyeler yapıyoruz. Düğünlere, doğumgünlerine, baby shower'lara şeker hamuru kaplı üzeri üç boyutlu figürlü pastalar yapıyoruz. Fransız tipi çalışıyoruz. Kesinlikle katkı maddesi kullanmıyoruz. Pastalarımızı siyah ya da beyaz çikolatayla çalışıyoruz. Hiç krem şanti yok içlerinde. Biz insanların hayallerindeki pastaları gerçeğe dönüştürüyoruz.

 

MEKAN BİLGİLERİ

Adres: Arnavutköy 1. Cad. No:63/A Arnavutköy, İstanbul
Telefon: +90 212 287 59 43

YORUM YAP