Jumbo Burger | kadıköy'de özel soslu ev yapımı burgerler

Ev yapımı özel sosu, ekmeği ve etiyle Jumbo Burger, 1977’den beri Göztepe’de farklı burger deneyimlemek isteyenlere hizmet veriyor. 

"Jumbo Burger'i Bülent Solmaz 1977'de üniversite son sınıftayken kurmuş... 35 senedir biz buradayız. Fast food'un dışında bir hamburger bizimki… Etimiz günlük yapılır, ekmeğimiz günlük yapılır. Soslarımız keza günlük yapılır. Hamburgerimiz sadece hamburger gibi… Yani mayonez, ketçap var. Mayonez dediğimiz özel sosumuz. Jumbo Burger acılı bir burger. Egg Burger köfte artı yumurta… Şarkburgerimiz var o biraz sarımsaklı, soğanlı… Baharatlı biraz."

Yapımcı & Yönetmen : Deniz Gül & Gizem Elçi

Jumbo Burger'i Bülent Solmaz 1977'de üniversite son sınıftayken kurmuş... 35 senedir biz buradayız. Fast food'un dışında bir hamburger bizimki… Etimiz günlük yapılır, ekmeğimiz günlük yapılır. Soslarımız keza günlük yapılır. Hamburgerimiz sadece hamburger gibi… Yani mayonez, ketçap var. Mayonez dediğimiz özel sosumuz. Jumbo Burger acılı bir burger. Egg Burger köfte artı yumurta… Şarkburgerimiz var o biraz sarımsaklı, soğanlı… Baharatlı biraz.

MEKAN BİLGİLERİ

Adres: Cemil Topuzlu Cad. No:51 Göztepe, İstanbul
Telefon: +90 216 369 49 70
Websitesi: www.jburger.com.tr

YORUM YAP