Düğme | el yapımı bez bebekler nişantaşı'nda

Teşvikiye renkli ufak dükkanlar ve butiklerle dolu. Bu mağazaların arasında Düğme’ye giriyoruz. Sahibinin bir hobi olarak başladığı bez bebek yapımı şimdilerde Teşvikiye’de bir butik olarak hizmet veriyor. El yapımı bez bebekler sipariş üzerine de üretiliyor. Hikayesini dinleyin…

"Burası Düğme, Teşvikiye'deyiz. Tamamiyle el yapımı bez bebekler yapıyoruz kendi tasarımlarımız olan. Kişiye özel çalışıyoruz genellikle. O nedenle butik bebekler diyebiliriz bunlara. Mühendisliği bırakmaya karar verdiğim zaman hobimi işe dönüştürmeye karar verdim ve 15 yıl önce ilk bez bebeğimi yaptım. Neden olmasınlar diyerek bugünlere geldi. Yani 15 yıldır sürekli bebek üretiyorum."

Yapımcı & Yönetmen : Deniz Gül & Gizem Elçi

Burası Düğme, Teşvikiye'deyiz. Tamamiyle el yapımı bez bebekler yapıyoruz kendi tasarımlarımız olan. Kişiye özel çalışıyoruz genellikle. O nedenle butik bebekler diyebiliriz bunlara. Mühendisliği bırakmaya karar verdiğim zaman hobimi işe dönüştürmeye karar verdim ve 15 yıl önce ilk bez bebeğimi yaptım. Neden olmasınlar diyerek bugünlere geldi. Yani 15 yıldır sürekli bebek üretiyorum.

MEKAN BİLGİLERİ

Adres: Osman Seden Sok. No:14/A Teşvikiye, İstanbul
Telefon: +90 212 233 58 33

YORUM YAP