Ayda Abiye Şapka | istanbul'da düğünler için elde dikim şapkalar

Bir kraliçeyi taçlandıran şapkalar, her koşulda giyilmeye hazır. Ayda Kurtuluş’taki küçük mağazasında değişik renkler, materyaller ve tasarımlarla zanaatını icra ediyor, sıradan bir kumaşı alıp eşsiz bir şapkaya dönüştürüyor. Özellikle düğünler için geniş bir portföyü bulunan Ayda sipariş üzerine de çalışıyor. Öneriyoruz!

"Bizim kuruluşumuz 35 sene oluyor bu işte... Biz elimizden geldiği kadar alaylı olarak yetiştik. Mektepli olarak değil... Düğünlere... 13 yaş... Sünnet, nikah olarak ısmarlama çalışıyoruz. İkincisi, kiralama sistemimiz var. Fötr olarak çalışıyoruz. Tesettüre de hitap ediyoruz. Büyütme, ufaltma, temizleme, boyama, kalıplama her türlü işi yapıyoruz..."

 

Yapımcı & Yönetmen : Deniz Gül & Gizem Elçi

Bizim kuruluşumuz 35 sene oluyor bu işte... Biz elimizden geldiği kadar alaylı olarak yetiştik. Mektepli olarak değil... Düğünlere... 13 yaş... Sünnet, nikah olarak ısmarlama çalışıyoruz. İkincisi, kiralama sistemimiz var. Fötr olarak çalışıyoruz. Tesettüre de hitap ediyoruz. Büyütme, ufaltma, temizleme, boyama, kalıplama her türlü işi yapıyoruz...

MEKAN BİLGİLERİ

Adres: Ergenekon Cad. Muratoğlu Çarşısı 41 Asma Kat No:63/A Pangaltı, İstanbul
Telefon: +90 212 225 00 05

YORUM YAP