Yoyo | kullan bırak otomobiller ve araba kiralamada rahatlık

Şehri yürümektense bu kez kullan-bırak otomobilleri Türkiye’ye ilk kez tanıtan YOYO ile şehirde bir tur atıyoruz. YOYO’nun kolaylığı şehrin her noktasında bulunması ve son model, bakımlı arabaları muadillerinden çok daha uygun fiyatlara saatlik olarak kiralayabilmemiz. Bir diğer güzelliği ise applikasyon veya internet aracılığıyla anında rezervasyon ve aracı istediğimiz zaman alabiliyor olmamız!

"Ben Gülin Ölçer, üniversite son sınıfta psikoloji okuyorum. Genelde İstanbul'da çeşitli yerleri gezmeyi, görmeyi seviyorum. Bir kameram var. Onunla elimden geldiğince fotoğraf çekiyorum. Yoyo'yu bana bir arkadaşım önerdi. Şehir içinde dolaşmak için çok uygun olduğunu söyledi. Gidiyorsun, alıyorsun. İstediğin gibi dolaşıyorsun. Geri bırakıyorsun. İnternetten giriyorsun. Rezervasyonunu yapıyorsun, üye olduktan sonra... Gününü saatini belirliyorsun. İstediğin arabayı belirliyorsun. O araba gittiğim zaman orada beni bekliyor. İlk gittiğin zaman da bir şey imzalatıyorlar ve kartını veriyorlar. O kartla istediğin zaman kullanabiliyorsun. Arabalara isim vermişler. Mathilda, Dart Vader, Yoda… Ben mesela bugün Mathilda aldım. Benzin parası vermiyorsun. Kilometre başına bir elli kuruş para alıyorlar. O da zaten cüzi bir fiyat oluyor. Yoyo'yu aldıktan sonra Metin'i aldım. Oradan sonra Eminönü'ne gittik. Eminönü'nde istediğimiz gibi takıldık. Mısır Çarşı'sından ufak tefek bir şeyler aldık. Götürdük arabayı Akmerkez'e geri bıraktık. Baya rahat oluyor. Güzel oluyor. Keyifli oluyor. Yaşadığım çevreye yakın yerlerde Yoyo noktası varsa oradan direkt alıp kullanabiliyorum. Yoyo benim olmayan özel araç gibi."
Yapımcı & Yönetmen : Deniz Gül & Gizem Elçi

 

Ben Gülin Ölçer, üniversite son sınıfta psikoloji okuyorum. Genelde İstanbul'da çeşitli yerleri gezmeyi, görmeyi seviyorum. Bir kameram var. Onunla elimden geldiğince fotoğraf çekiyorum. Yoyo'yu bana bir arkadaşım önerdi. Şehir içinde dolaşmak için çok uygun olduğunu söyledi. Gidiyorsun, alıyorsun. İstediğin gibi dolaşıyorsun. Geri bırakıyorsun. İnternetten giriyorsun. Rezervasyonunu yapıyorsun, üye olduktan sonra... Gününü saatini belirliyorsun. İstediğin arabayı belirliyorsun. O araba gittiğim zaman orada beni bekliyor. İlk gittiğin zaman da bir şey imzalatıyorlar ve kartını veriyorlar. O kartla istediğin zaman kullanabiliyorsun. Arabalara isim vermişler. Mathilda, Dart Vader, Yoda… Ben mesela bugün Mathilda aldım. Benzin parası vermiyorsun. Kilometre başına bir elli kuruş para alıyorlar. O da zaten cüzi bir fiyat oluyor. Yoyo'yu aldıktan sonra Metin'i aldım. Oradan sonra Eminönü'ne gittik. Eminönü'nde istediğimiz gibi takıldık. Mısır Çarşı'sından ufak tefek bir şeyler aldık. Götürdük arabayı Akmerkez'e geri bıraktık. Baya rahat oluyor. Güzel oluyor. Keyifli oluyor. Yaşadığım çevreye yakın yerlerde Yoyo noktası varsa oradan direkt alıp kullanabiliyorum. Yoyo benim olmayan özel araç gibi.

MEKAN BİLGİLERİ

Adres: Şehrin farklı noktalarında
Telefon: +90 212 257 37 57
Websitesi: www.driveyoyo.com

YORUM YAP