Selamlique | aromalı türk kahveleri

Selamlique, geleneksel Türk kahvesi anlayışının ötesinde, yenilikçi ve modern ambalajı ile öne çıkıyor. Aromalı kahvelerden klasik ev çekimine, şekerlemeden, sade ve şık hediyelik kahve fincanlarına ait her şey burada.

"Selamlique’ın kuruluş amacı Türk kahvesinin itibarını geri getirmek gerek Türkiye’de, gerek Dünya’da. İşi kuran kişiler ilk başta, Karagül Koç ve ortağı Banu Yentür'dür. Bu özel tasarımları beraber çalışıyorlar, ortaya çıkarıyorlar. Altı çeşit kahvemiz var geleneksel kahvenin dışında... Koyu kavrulmuş, çikolatalı, kakuleli, tarçınlı ve damla sakızlı kahveler. Bunların dışında iki ana ürün grubumuz daha var. Bunlardan birisi lokum ve arduad dediğimiz şekerlemeler. Bir tanesi de tamamen Türk kahvesi ile ilgili hediyelik aksesuarlar. Kahvelerimizi ayrıca biz tek pişirimlik poşetler halinde de paketlemiş durumdayız."

Selamlique’ın kuruluş amacı Türk kahvesinin itibarını geri getirmek gerek Türkiye’de, gerek Dünya’da. İşi kuran kişiler ilk başta, Karagül Koç ve ortağı Banu Yentür'dür. Bu özel tasarımları beraber çalışıyorlar, ortaya çıkarıyorlar. Altı çeşit kahvemiz var geleneksel kahvenin dışında... Koyu kavrulmuş, çikolatalı, kakuleli, tarçınlı ve damla sakızlı kahveler. Bunların dışında iki ana ürün grubumuz daha var. Bunlardan birisi lokum ve arduad dediğimiz şekerlemeler. Bir tanesi de tamamen Türk kahvesi ile ilgili hediyelik aksesuarlar. Kahvelerimizi ayrıca biz tek pişirimlik poşetler halinde de paketlemiş durumdayız.

MEKAN BİLGİLERİ

Adres: Ebululah Mardin Cad. No:35 Levent, İstanbul
Telefon: +90 212 264 75 00

YORUM YAP