Ege Soley | istanbul'da ofislere ve evlere çiçek servisi

Paris’te dört senelik eğitiminin ardından İstanbul’da çiçekçilik ve organizasyon üzerine kendi butiğini açan Ege Soley, hayata çiçekleriyle renk katıyor. Evlere, kurumsal şirketlere ve organizasyonlara, her bütçeye uygun düzenli çiçek gönderimini sağlıyor.

"Ege Soley Event & Corporate Flowering olarak geçiyor. Akaretler'de Maçka Yolu'nun üzerindeyiz. Ben 2007 yılında Paris'e taşındım. Dört sene Paris'te çiçekçilik yaptım. Normal çiçekçi gibi çalışmasının yanı sıra bizim asıl yaptığımız iş, haftalık abonmanlar.. Evlere, ofislere, işyerlerine veya restoranlara haftalık taze çiçek sağlamak. Bütçe, zevk ve renk üzerinden anlaşıyoruz. Arkasından, sizin bir şey düşünmenize gerek kalmıyor. Her hafta belirlediğimiz saat ve günde size, çiçek nereye yerleşmesi gerekiyorsa, gelip yerleşiyor. Çok lüks olmayan ama aslında hayatınıza ciddi anlamda renk ve güzellik katan bir servis oluyor."

Yapımcı & Yönetmen : Deniz Gül & Gizem Elçi

Ege Soley Event & Corporate Flowering olarak geçiyor. Akaretler'de Maçka Yolu'nun üzerindeyiz. Ben 2007 yılında Paris'e taşındım. Dört sene Paris'te çiçekçilik yaptım. Normal çiçekçi gibi çalışmasının yanı sıra bizim asıl yaptığımız iş, haftalık abonmanlar..  Evlere, ofislere, işyerlerine veya restoranlara haftalık taze çiçek sağlamak. Bütçe, zevk ve renk üzerinden anlaşıyoruz. Arkasından, sizin bir şey düşünmenize gerek kalmıyor. Her hafta belirlediğimiz saat ve günde size, çiçek nereye yerleşmesi gerekiyorsa, gelip yerleşiyor. Çok lüks olmayan ama aslında hayatınıza ciddi anlamda renk ve güzellik katan bir servis oluyor.

MEKAN BİLGİLERİ

Adres: Süleyman Seba Cad. No:83/A Akaretler, İstanbul
Telefon: +90 212 227 09 22
Websitesi: www.egesoley.com.tr

YORUM YAP