Derviş | turkiye'den el yapımı tekstil ürünleri, peştemaller, yemeniler...

Kapalıçarşı’nın birbiriyle kesişen geçitlerinde bulabileceğiniz doğal ürünler koleksiyonu... Derviş, sabun, doğal kese, peştamallar gibi banyo ürünlerinden oluşan seçkin bir koleksiyona sahip. Bunlar, sadece yöresel ve doğal değil aynı zamanda ülkemize özgü ürünler…

"Kapalıçarşı Derviş Mağazası burası. Doğal ürünler imal ediyoruz, topluyoruz ve satıyoruz. Sabunlarımız Antep Nizip’in sofralık zeytinyağından. Peştamallerimiz yine yöresel el dokuması. %100 doğal, pamuk, keten, bambu, ipek ürünler... Havlularımız yine endüstriyel olmayan, kara tezgahlarda dediğimiz eski el tezgahlarında dokunma. %100 doğal. Onlarda da pamuklular var, keten var, bambu var. Tosya’nın meşhur tiftik kesesi, Muğla’nın bürümcük ipeğinden ipek keseler...  Bütün Türkiye’nin her yerinden yöresel ve etnik olan dokuma tarzındaki ürünleri pazarlamaya çalışıyoruz."

Kapalı Çarşı Derviş Mağazası burası. Doğal ürünler imal ediyoruz, topluyoruz ve satıyoruz. Sabunlarımız Antep Nizip’in sofralık zeytinyağından. Peştamallerimiz yine yöresel el dokuması. %100 doğal, pamuk, keten, bambu, ipek ürünler... Havlularımız yine endüstriyel olmayan, kara tezgahlarda dediğimiz eski el tezgahlarında dokunma. %100 doğal. Onlarda da pamuklular var, keten var, bambu var. Tosya’nın meşhur tiftik kesesi, Muğla’nın bürümcük ipeğinden ipek keseler...  Bütün Türkiye’nin her yerinden yöresel ve etnik olan dokuma tarzındaki ürünleri pazarlamaya çalışıyoruz.     

MEKAN BİLGİLERİ

Adres: Keseciler Cad. No:33 Kapalıçarşı, Fatih, İstanbul
Telefon: +90 212 514 45 25
Websitesi: www.dervis.com

YORUM YAP