Cemil İrez | hakan köse, kuaför ve saç tasarımı

Cemil İrez’e göre bir insanın saçı onun kişiliğini yansıtıyor. Hakan Köse’nin Etiler’deki geniş ve aydınlık salonunda, saç kesimleri ve modelleri mekanı sarıyor, saç spreylerinin kokusu ve makas sesleri günün en doğal eylemi haline geliyor. Ayakkabınızdan takınıza, Cemil İrez’in fark ettiği küçük detaylar, sizi tanımlayan ve size özel bir imaj yaratmasına yardımcı.

"Yaklaşık 14 senedir kuaförlük mesleği ile uğraşıyorum. Bunun için aslında bir sürü eğitim aldım. En başta kişisel gelişim eğitimi ile başladım... Biraz daha kendimi tanıyayım, insanları tanıyayım diye. Zaman içinde "Total Look" ve "Vizajizm" denilen yüz bilimi eğitimi ile uğraştım. Günümüzde artık çok iyi saç yapmak yetmiyor. Biraz insanların farklı yönlerini görmek gerekiyor. İçeri girdiğin an, ayakkabından takılarına kadar tek tek bakıyorum. Ne renkler kullanmışsın, hangi renkleri taşıyorsun, ağırlıkta neler var, nasıl küpe takmışsın… Kişinin profilini çıkartıp onun doğrultusunda ne sever, ne sevmez, nasıl giyinir, ne takar, ne takmaz… Önce onları değerlendirip ondan sonra kişiye özel imaj yapmak daha çok hoşuma gidiyor."

Yaklaşık 14 senedir kuaförlük mesleği ile uğraşıyorum. Bunun için aslında bir sürü eğitim aldım. En başta kişisel gelişim eğitimi ile başladım... Biraz daha kendimi tanıyayım, insanları tanıyayım diye. Zaman içinde "Total Look" ve "Vizajizm" denilen yüz bilimi eğitimi ile uğraştım. Günümüzde artık çok iyi saç yapmak yetmiyor. Biraz insanların farklı yönlerini görmek gerekiyor. İçeri girdiğin an, ayakkabından takılarına kadar tek tek bakıyorum. Ne renkler kullanmışsın, hangi renkleri taşıyorsun, ağırlıkta neler var, nasıl küpe takmışsın… Kişinin profilini çıkartıp onun doğrultusunda ne sever, ne sevmez, nasıl giyinir, ne takar, ne takmaz… Önce onları değerlendirip ondan sonra kişiye özel imaj yapmak daha çok hoşuma gidiyor.  

MEKAN BİLGİLERİ

Adres: Nispetiye Cad. Çamlıkyolu Sok. No:6/1 Etiler, İstanbul
Telefon: +90 212 257 46 40
Websitesi: www.cemilirez.com

YORUM YAP